Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках - информация о заведении, контакты и отзывы посетителей, все на тему: детское развитие Киева на Нивках

Если вас интересует Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках, просмотрите полную информацию о заведении на этой странице. Также не забывайте, что все познается в сравнении. Вы можете просмотреть не только раздел Детям в Киеве, но и детализировать запрос, выбрав только детское развитие или географически упростить отбор (например: детское развитие, м. Нивки). А если вам есть что сказать про Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках, напишите свой комментарий или проголосуйте через систему голосования, чтобы другим посетителям было проще выбрать детское развитие по душе.

УКР РУС

Главная » Детям » Детское развитие в Киеве » Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках
Поиск:


Детям

Центр раннего развития детей "Розумашка" на НивкахМи пропонуємо:

Розумашкам від 2 до 3 р. курс "Росту, розвиваюсь, пізнаю". Ранній розвиток.
Заняття базуються на методиці Монтессорі: розвиток сенсорних здібностей, дрібної моторики руки, формування елементарних математичних уявлень, уваги, уяви, пам’яті.Обов’язкові вправи з логоритміки створять підґрунтя для швидшого оволодіння малюком мовленнєвими навичками.

Розумашкам від 3 до 4р. Курс "Інтелектика".
Заняття включають в себе певним чином підібрані завдання, що забезпечать максимальний результат навчання. Малюк навчиться читати, виконувати прості арифметичні дії. Ігри на розвиток дрібної моторики забезпечать підготовку кисті руки до письма. Завдання на розвиток довільної уваги, слухової та зорової пам’яті, мислення, творчої уяви створять основу для розвитку гармонійної особистості. Блок логопедичних завдань і вправ розширить словниковий запас дитини, сформує вміння правильно будувати висловлювання.

Розумашкам від 4 до 7 р. "Дошколярик".
Підготовка до школи: математика, читання, складна логіка, граматика, розвиток мовлення, розвиток вміння розв’язувати творчі задачі, що розвивають креативне мислення, формують вміння генерувати оригінальні ідеї; розвиток дрібної моторики руки,розвиток фонематичного слуху, ознайомлення з оточуючим. Блок логопедичних завдань на формування правильної вимови та навичок грамотного мовлення.

Корекційні заняття для дітей з РАС та РДА.
Індивідуальні заняття для дітей з особливими потребами веде дефектолог-психолог. Його мета- розвиток когнітивної сфери дитини (уваги, пам’яті, уяви, творчих здібностей і т.д.) ,формування навичок комунікації. Окрема у вага приділяється розвитку мовлення вихованців: збільшення словникового запасу, вмінню правильно будувати висловлювання і т.д. Підготовка до вступу в загальноосвітню школу у супроводі т’ютора чи самостійно.

Додаткові заняття:
 • Ритміка (від 2,5 до 6 р.)
 • Англійська для всіх (від 3 до 7 р.)
 • Репетитори для школярів
 • Дефектолог
 • Логопед
 • Психолог
 • Студія творчості від 3 до 7 р. (образотворче мистецтво, аплікація, орігамі, ліплення із глини та тіста, квілінг, декупаж та багато цікавого, що можуть зробити умілі ручки)
А також:
 • Міні-сад (групи неповного дня). Де наші вихованці мають 3 заняття щодня. Це такі предмети як логіка, творчість, ритміка, англійська, підготовка до школи. Заняття включаються в розпорядок дня в залежності від віку малюка, розкладу занять та враховуючи побажання батьків.
 • Для молодших школярів програма "Моя фішка" (бісероплетіння, плетіння фенічок, аплікація, орігамі, квілінг, декупаж, виготовлення прикрас, брелоків та ще багато цікавого).
 • Організація та проведення дитячих свят (Дні народження, тематичні вечірки, свята тощо).
 • Ляльковий театр на вихідні.
Телефонуйте і приїжджайте - будемо раді чути і бачити Вас!


Телефон:
(093) 051-6080

Адрес:
ул. Кулибина, 4/2
E-mail:
minikuper1330@gmail.com


Ближайшее метро:
Нивки

Рубрики:
Детское развитие

Филиалы Розумашка (Центр раннего развития детей):

Адрес: ул. Брусиловская, 28/33, на территории религиозной организации "Ковчег"

Телефон:
(097) 364-3767

Ближайшие станции метро:
Академгородок


Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках на карте Киева


Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках на карте Киева


Комментарии пользователей: Центр раннего развития детей "Розумашка" на НивкахЕсли вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках, смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать центр раннего развития детей, регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании Розумашка, которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало
Работа в Киеве
Вакансии ведущих компаний Киева, более 14000 вакансий

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Киев на Link.ua
При использовании материалов портала Link.ua гиперссылка на сайт обязательна. Угода конфіденційності
Администрация портала может не разделять точку зрения авторов материалов и не несет ответственности за размещаемую пользователями и компаниями информацию.