Розмістити оголошення на дошці безкоштовних оголошень, дати оголошення в Києві, подати оголошення в рубрики продам, куплю, зніму, здам

Хоча б раз у житті кожна людина стикається з проблемою продати щось або щось купити. Можна розмістити оголошення про продаж / купівлю в газету оголошень, можна обклеїти оголошеннями стовпи, але найпростіше розмістити оголошення безкоштовно в Інтернеті. Для цього існує дошка оголошень Києва, де можна дати оголошення в одну з рубрик: продам, куплю, зніму, здам тощо. Додати оголошення можна в будь-яку рубрику з тих, що представлені в дошці оголошень на Link.ua.

УКР РУС

Головна » Дошка оголошень » Подати безкоштовне оголошення
Пошук:


Додати оголошенняПрізвище, ім'я: *
Email: *
(у подальшому використовується в якості логіну)
Телефон:
ICQ:
Сайт:
Місто: Київ
Пароль: *


Рубрика: *
Назва оголошення: *
Текст оголошення: *
Фото:
(не більше 200Kb)

* Обов'язкові для заповнення поля


Имя или E-mail:
Пароль:
  Регистрация
Забыли пароль?


Дошка оголошень на Link.ua є безкоштовною.

Хочете нових клієнтів або партнерів? Візьміть за правило додавати оголошення!

Розміщення оголошень дозволить не тільки продати або купити товар / послугу, але і знайти постійних партнерів у бізнесі.

Дошка оголошень на Link.ua - це майданчик, на якому щодня додаються безкоштовні оголошення з усього Києва, внаслідок чого укладаються угоди: купівля, продаж, обмін та оренда. Кожен бажаючий може додати оголошення в профільну рубрику дошки оголошень.

Всі оголошення проходять модерацію адміністратором. Дошка оголошень дозволяє не тільки розмістити оголошення з фотографією, але і за рахунок автоматичної реєстрації спрощує розміщення оголошень надалі. 
Реклама:


Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.