Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Кафе, кав'ярні, перегляньте даний розділ.

Кафе, кав'ярні – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Кафе, кав'ярні на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Кафе, кав'ярні на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » Кафе, кав'ярні на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьКафе, кав'ярні на Сирці
Бильярдная на Тираспольской
Игра на бильярде
Сирець
ул. Тираспольская, 43б
Услуги и преимущества: - бильярдная, кафе-бар; - в бильярдном зале два 10-ти футовых стола для игры в русский бильярд, один 9-ти футовый стол для игры в американский бильярд (пул); - предлагаем гибкую систему скидок для постоянных посетителей....

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.