Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Доставка обідів, кейтеринг, перегляньте даний розділ.

Доставка обідів, кейтеринг – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Доставка обідів, кейтеринг на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Доставка обідів, кейтеринг на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Доставка обідів, кейтеринг на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2Доставка обідів, кейтеринг на Теремках
Еврохата
Ресторан быстрого питания
Теремки 1,2
пр-т Академика Глушкова, 13б, ТЦ "Магеллан"
ул. Малиновского, 12, ТЦ "Метрополис"
ул. Радищева, 10/14, бизнес-центр "Ирва"
ул. В. Хвойки, 18/14
ул. В. Хвойки, 15/15
пл. Бессарабская, 2
В апреле 2004 года в Киеве появился первый ресторан "Еврохата". Его создатели хотели подарить своим посетителям настоящий украинский фастфуд, однако вышли далеко за установленные "фастфудные" рамки. Действительно, обслуживаются посетители самостоятельно, ...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.