Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Розваги для дітей, перегляньте даний розділ.

Розваги для дітей – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Розваги для дітей на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Розваги для дітей на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Розваги для дітей на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниРозваги для дітей у Жулянах
Дубравушка CLUB
Загородный комплекс
Жуляни
Киевская обл., г. Фастов, ул. Челюскинецв, 98
Загородный комплекс "Дубравушка Club" расположен под Киевом, в дубовом лесу. Наш загородный комплекс - чудесное место для активного отдыха на природе. Если захочется отдохнуть от городской суеты и получить заряд энергии от вековых дубов - добро пож...

Родовид Сич
Летний эко-лагерь для детей
Жуляни
Киевская обл., с. Пирогово, ул. Краснознаменная, 1
Летний эко-лагерь для детей в Пирогово: оздоровление, отдых, обучение, развитие, украинские традиции. В основной программе лагеря: развитие: - углубленный курс истории родной земли (Мизинская, Трипольская, Зарубинецкая, Черняховская культуры); - и...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.