Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Дитячий відпочинок, перегляньте даний розділ.

Дитячий відпочинок – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Дитячий відпочинок на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Дитячий відпочинок на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Дитячий відпочинок на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниДитячий відпочинок у Жулянах
Галопом по Европам
Сеть туристических агентств
Жуляни
пр-т Московский, 15а, ТЦ "АШАН"
ул. Баггвоутовская, 17-21, ТЦ "Променада"
пр-т Генерала Ватутина, 2 , ТЦ "O'key"
ул. Эспланадная, 28, оф. 3
пр-т Героев Сталинграда, 24а
пр-т Мира, 1, ТЦ "Дарница"
Наши предложения: - Отдых на пляже - Горнолыжные туры - Экскурсионные туры - Экзотический отдых - Круизы - Туры выходного дня - Паломнические туры - Образовательные туры - Лечебные туры - Бизнес туры - Отдых на озерах - Новогодние туры - Майс...

Клуб Успешных Детей
Детский лагерь
Жуляни
Киевская обл., г. Ворзель
Наша цель: Оздоровить детей профилактическими процедурами и свежим воздухом. Привить уверенность в себе. Уравновесить самооценку. Научить уважать друг друга. Подобрать методы к развитию талантов и склонностей каждого ребенка. Научить основам столового эт...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.