Якщо ви живете або працюєте на Никольской Слободке і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Кінотеатри, перегляньте даний розділ.

Кінотеатри – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Никольской Слободке. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Кінотеатри на масиві Никольская Слободка, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Кінотеатри на Никольской Слободке, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Никольская Слободка » Кінотеатри на масиві Никольская Слободка, відгуки відвідувачів
Пошук:


Микільска СлобідкаКінотеатри на Микільській Слобідці
Мультиплекс
Кинотеатр
Микільска Слобідка
ул. Луначарского, 4, ТРК Комод
пр-т Московский, 34в
"МУЛЬТИПЛЕКС-ХОЛДИНГ" основан в октябре 2003 г. В течение первого года деятельности компания инициировала строительство нескольких мультиплексов при торговых центрах в областных городах Украины, а также заключила договора аренды кинотеатральных площадей в...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.