Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Прибирання, клінінг, перегляньте даний розділ.

Прибирання, клінінг – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Прибирання, клінінг на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Прибирання, клінінг на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Прибирання, клінінг на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиПрибирання, клінінг на Липках
Дом сервис
Клининговая компания
Липки
ул. И. Марьяненко, 13, офис 85
Клининговая компания "Дом сервис" предлагает такие услуги: - Уборка квартир, коттеджей - Уборка офисов, зданий - Генеральная уборка - Уборка после строительства - Уборка предприятий - Уборка по контракту - Специализированные уборки - Уход за тверд...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.