Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Прибирання, клінінг, перегляньте даний розділ.

Прибирання, клінінг – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Прибирання, клінінг на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Прибирання, клінінг на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Прибирання, клінінг на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниПрибирання, клінінг у Жулянах
Фрекен Бок
Клининговая компания
Жуляни
Киевская обл., г. Ирпень
Уборка квартир, домов, офисов, придомовой территории. Услуги: - уборка после ремонта; - уборка генеральная; - уборка экологически чистыми средствами; - мойка окон, зеркал, витрин; - химчистка ковров, мебели; - услуги дворника, садовника, домраб...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.