Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Косметологія, перегляньте даний розділ.

Косметологія – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Косметологія на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Косметологія на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Косметологія на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниКосметологія у Жулянах
Schwarzkopf
Салон красоты
Жуляни
Русановская набережная, 10, вход через ресторан "Мураками"
Салон красоты Schwarzkopf работает уже 10 лет. Интерьер выполнен в стиле барокко с современными элементами дизайна. Красиво обрамлённые зеркала в винтажные багеты создают эффект галереи. На небольшой, но уютной территории с успехом соседствуют два мани...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.