Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Аптеки, перегляньте даний розділ.

Аптеки – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Аптеки на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Аптеки на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Аптеки на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиАптеки на Липках
Аптека TAS
Сеть аптек
Липки
ул. Московская, 15
пр-т Победы, 142а
пр-т Воздухофлотский, 50/2
бул. Л. Украинки, 19/16
бул. Л. Украинки, 34
ул. Е. Коновальца (Щорса), 32б
Аптечная сеть "Аптека TAS" была создана в августе 2009 года в рамках ребрендинга аптечной сети "Даша". Наша аптека реализует лекарственные препараты по доступным ценам. Кроме медикаментов, мы можем предложить: натуральную, лечебную и органическую косме...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.