Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Хімчистки, перегляньте даний розділ.

Хімчистки – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Хімчистки на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Хімчистки на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Хімчистки на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниХімчистки у Жулянах
Блеск
Химчистка-прачечная
Жуляни
пр-т Московский, 11а, ТЦ "Альта центр"
ул. Подлесная, 1, 2-ой этаж "Сильпо"
пр-т В. Маяковского, 26, 1-ый этаж ТЦ "Дарина"
ул. Ирпенская, 76
ул. Большая Васильковская, 143 / 2, 1-ый этаж ТЦ "Интервал Плаза"
ул. Л. Гавро, 6
"Блеск" сеть химчисток-прачечных, все виды услуг по уходу за текстилем, обслуживание корпоративных клиентов, а также индивидуальные заказы по стирке и химчистке. "Блеск" – проект, призванный изменить устои на рынке услуг прачечных и химчистки. В рамках...

Промкомплектмонтаж
Стирка и глажение белья
Жуляни
ул. Киевская, 27в, г. Вишневое
ООО "Промкомплектмонтаж" предлагает Вам качественную стирку и глажение всех типов белья с доставкой в удобное для Вас время и место. Стирка и глажка белья производится на новейшем оборудовании ведущих мировых производителей прачечного оборудования, с и...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.