Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Бойове мистецтво, перегляньте даний розділ.

Бойове мистецтво – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Бойове мистецтво на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Бойове мистецтво на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » Бойове мистецтво на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьБойове мистецтво на Сирці
СОНО
Школа боевого искусства
Сирець
ул. Котовского, 4
СОНО - Стиль Освоения Невидимого Оружия, основан на базе непреходящих ценностей восточных боевых искусств. СОНО – это современный взгляд на наследие древних мастеров, который адаптирован к сегодняшнему времени. При создании этого стиля учитывались с...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.