Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Фітнес-клуби, перегляньте даний розділ.

Фітнес-клуби – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Фітнес-клуби на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Фітнес-клуби на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Фітнес-клуби на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2Фітнес-клуби на Теремках
Action
Фитнес-студия
Теремки 1,2
пр-т Академика Глушкова, 9, Ледовый стадион
Более 30 направлений групповых занятий: Step, Pilates, Yoga, Strip, Stretch, все виды силовых тренировок....

Хэльерэль
Клуб досуга
Теремки 1,2
ул. Академика Заболотного, 150а, 6-й этаж
Наши услуги: - Тренажерный зал; - Fitnes-зона; - Dance-зона; - Детский фитнес; - Зона единоборств; - Фитнес-Бар; - Массажный кабинет....

3S Club
Спортивный центр
Теремки 1,2
ул. Академика Вильямса, 3/7
Приглашаем вас на: - пилатес занятия для начинающих, и для тех кто занимается, беременных, детей; - персональный тренинг: пилатес, стречинг, медитация, рейки; - массаж тела и лица. Индивидуальный подход к клиенту и замечательная атмосфера не оставит... 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.