Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Організація свята, перегляньте даний розділ.

Організація свята – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Організація свята на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Організація свята на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Організація свята на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниОрганізація свята у Жулянах
Веселая затея
Интернет-магазин товаров для праздника
Жуляни
ул. Трублаини, 2
Магазин товаров для праздника "Веселая затея" предлагает более 2500 товаров для оформления веселого праздника: воздушные шарики, гирлянды, хлопушки, конфетти, мыльные пузыри, карнавальные аксессуары (шляпки, короны, колпачки, дудочки, маски), надувные игр...

Event Corporation
Агентство
Жуляни
Киевская обл., с. Подгорцы, ул. Боровкова, 91
"Event Corporation" организует и проведет любое Ваше незабываемое торжество по индивидуальному сценарию: - традиционную свадьбу; - креативную, народную, тематическую - свадьбу Вашей мечты; - корпоративные вечеринки и тимбилдинговые мероприятия; - семи...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.