Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Ландшафтний дизайн, перегляньте даний розділ.

Ландшафтний дизайн – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Ландшафтний дизайн на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Ландшафтний дизайн на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Ландшафтний дизайн на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2Ландшафтний дизайн на Теремках
Камелия
Магазин цветов
Теремки 1,2
ул. Ливарская, 2а (оптовый склад-магазин)
пер. Феодосийский, 14 (р-н Центрального Автовокзала)
ул. И. Кудри, 37
ул. Днепровская набережная, 25
пр-т Героев Сталинграда, 6
г. Киев (интернет-магазин)
Сегодня в активе "Камелии" - 11 гектаров орошаемых и специально освещаемых теплиц. За два десятилетия своей деятельности "Камелия" успешно освоила все основные направления цветочного бизнеса: производство, оптово-розничные продажи, флористику, фито- и ...

АкваРельеф
Системы полива и ландшафтное строительство
Теремки 1,2
ул. Академика Заболотного, 15
Наши услуги: - втоматические системы полива; - полив теплиц; - микроорошение; - капельный полив. Продажа поливного оборудования. Ландшафтное строительство под ключ: - ландшафтное проектирование; - озеленение; - создание газонов; - создание иску...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.