Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Мовні курси, перегляньте даний розділ.

Мовні курси – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Мовні курси на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Мовні курси на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Мовні курси на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниМовні курси у Жулянах
Professional Tutoring
Центр иностранных языков
Жуляни
Киевская обл., г. Бровары, ул. Кирова, 90, оф. 40
Центр иностранных языков "Professional Tutoring" предлагает изучение английского языка на основе авторской методики, при которой обучение осуществляется с опорой на родной язык, что гарантирует, как показывает практика 100%, получение желаемого результата...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.