Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Медична техніка, перегляньте даний розділ.

Медична техніка – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Медична техніка на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Медична техніка на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Медична техніка на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиМедична техніка на Липках
Старлит Групп
Оборудование для косметологии
Липки
ул. М. Грушевского, 34а,оф. 65
"Старлит Групп" — является поставщиком оборудования для косметологии и эстетической медицины для салонов красоты, клиник, СПА и Wellness центров. Профессиональный менеджмент, собственный сервисный центр, широкий ассортимент оборудования и эффективных п...

My Home Doc
Производитель медицинского оборудования
Липки
ул. Архитектора Городецкого, 3
My Home Doc - это медицинское оборудование предназначено для лечения суставов и позвоночника в домашних условиях. Купить такой стол кресло кровать или специальный аппарат для лечения, вытяжения суставов и позвоночника можно в нашей международной органи...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.