Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Мобільні оператори, перегляньте даний розділ.

Мобільні оператори – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Мобільні оператори на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Мобільні оператори на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Мобільні оператори на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиМобільні оператори на Липках
МТС
Оператор связи
Липки
ул. Крещатик, 15
ул. Кутузова, 2
ул. Луначарского, 16/4
ул. Институтская, 2, ТЦ Глобус
ул. Лейпцигская, 15
Сеть ЗАО "Украинская Мобильная Связь" (МТС-Украина) охватывает более 97% территории Украины, на которой проживает 99% населения. Компания обслуживает более 18,15 млн. абонентов. Компания владеет лицензиями на предоставление мобильной (стандарт GSM-900/180...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.