Якщо ви живете або працюєте на Отрадном і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Бізнес-центри, перегляньте даний розділ.

Бізнес-центри – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Отрадном. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Бізнес-центри на масиві Отрадный, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Бізнес-центри на Отрадном, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Отрадный » Бізнес-центри на масиві Отрадный, відгуки відвідувачів
Пошук:


ВідраднийБізнес-центри на Відрадному
IRVA
Бизнес-центр
Відрадний
ул. Радищева, 10/14, оф. А-219
Эксплуатационные услуги включают: - вентиляция и кондиционирование (двухтрубная система); - уборка помещений общего пользования и прилегающей территории (включая мытье фасадных окон); - уборка снега; - уборка и вывоз мусора; - обслуживание лифтов и к...

Premium-Centre
Бизнес-центр
Відрадний
бул. И. Лепсе, 6
Предоставляем для покупки или аренды площади в новом бизнес-центре "Premium-Centre" класса "В+" (сданном в эксплуатацию)....

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.