Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Доставка піци, перегляньте даний розділ.

Доставка піци – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Доставка піци на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Доставка піци на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Доставка піци на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2Доставка піци на Теремках
Алиби
Пиццерия
Теремки 1,2
ул. Героев Днепра, 32а
ул. Академика Заболотного, 20а
ул. Мельникова, 61
пр-т В. Маяковского, 97/15
Рондо-пицца - вкусная, полезная, свежая пицца, приготовленная по настоящим итальянским рецептам. Секрет приготовления - тесто и экологически чистые продукты. Разнообразие начинок не оставит и безразличных к этому блюду. В пиццерии можно заказать доставк...

Рондо
Пиццерия
Теремки 1,2
ул. Ильича, 4/6
ул. Академика Заболотного, 20а
ул. Мельникова, 61
ул. Героев Днепра, 32а
пр-т В. Маяковского, 97/15
ул. А. Терехина, 12
Рондо пицца - самая вкусная пицца с ароматными специями украсит семейный стол и станет незаменимой на товарищеских вечеринках. Разнообразие начинок не оставит равнодушным никого! Выберите и отведайте нашу пиццу, и Вы будете приятно удивлены! Рондо пиц...

Bekon's Pizza
Пиццерия
Теремки 1,2
ул. Академика Заболотного, 37 (ТРЦ "ArtMall")
пр-т П. Тычины, 1в (ТЦ "Silver Breeze")
Большой ассортимент пиццы. Бесплатная доставка.... 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.