Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Поштові відділення, перегляньте даний розділ.

Поштові відділення – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Поштові відділення на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Поштові відділення на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Поштові відділення на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниПоштові відділення у Жулянах
Почтовые отделения Соломенского района
Жуляни
пр-т Воздухофлотский, 41
ул. Ползунова, Южный вокзал
пл. Вокзальная, 1
ул. Урицкого, 23
ул. З. Космодемьянской, 22
ул. Смоленская, 31/33
Миссией отделений почты является предоставление на территории города Киева универсальных услуг почтовой связи определенного уровня качества, а также финансовых, транспортных и других общедоступных услуг....

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.