Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Курси професій, підвищення кваліфікації, перегляньте даний розділ.

Курси професій, підвищення кваліфікації – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Курси професій, підвищення кваліфікації на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Курси професій, підвищення кваліфікації на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Курси професій, підвищення кваліфікації на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2Курси професій, підвищення кваліфікації на Теремках
ДаРК
Киевская сеть репетиционных баз
Теремки 1,2
пр-т Академика Глушкова, 9
ул. Щорса, 18
ул. Н. Василенко, 1
ул. Челябинская, 15а
Организация репетиций, фестивалей, концертов, акций, презентаций, корпоративных вечеров. Аренда профессионального музыкального оборудования. Ремонт и дизайн репетиционных баз, студий звукозаписи. Обучение игре на различных музыкальных инструментах: ...

Peclavus-Украина
Обучение аппаратному маникюру/педикюру
Теремки 1,2
ул. Академика Вильямса, 4
Пятидневный курс аппаратного маникюра/педикюра. По окончании свидетельство международного образца....

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.