Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Психологічна допомога, перегляньте даний розділ.

Психологічна допомога – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Психологічна допомога на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Психологічна допомога на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » Психологічна допомога на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьПсихологічна допомога на Сирці
Ваш психолог
Центр
Сирець
ул. Маршала Гречко, 3
Мы знаем точно, что свою жизнь можно изменить к лучшему и предлагаем Вам принять важное решение в Вашей жизни. Разорвать этот порочный круг, преодолеть свой страх и обратиться за помощью к профессиональному психологу, ведь наше счастливое будущее начинает...

Академия гипноза
Обучение на гипнотизера
Сирець
ул. Академика Щусева, 12
Приглашает Вас на профессиональные семинары и тренинги для всех желающих стать профессиональными гипнотизерами. У нас обучают лучшие преподаватели - известные гипнотизёры и Учителя Классического Директивного Гипноза. Открытые и закрытые тренинги - с...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.