Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Ремонт побутової техніки, перегляньте даний розділ.

Ремонт побутової техніки – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Ремонт побутової техніки на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Ремонт побутової техніки на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » Ремонт побутової техніки на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьРемонт побутової техніки на Сирці
Мастерская
Ремонт бытовой техники, аудио, видео
Сирець
ул. Маршала Гречко, 5
Услуги: - ремонт бытовой техники, пылесосы, телевизоры, стиральные машины, мелкая кухонная техника....

Т-сервис
Мастерская электронной техники
Сирець
ул. Маршала Гречко, 9
Мастерская выполняет качественный ремонт электронной техники. Мы произведем ремонт телефонов, АОНов, радиотелефонов, аудио-видео техники, DVD проигрывателей, компьютеров, принтеров, ксероксов, СВЧ-печей, телевизоров. Нестандартной электронной техник...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.