Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Школи, перегляньте даний розділ.

Школи – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Школи на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Школи на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Школи на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2



Школи на Теремках




Школа №132
Общеобразовательная школа
Теремки 1,2
пр-т Академика Глушкова, 28
Школа сегодня - это 31 класс в которых обучается 828 учащихся. Работает 69 педагогических работников, из которых: - 1 кандидат физико-математических наук - 2 научные сотрудники; - 9 учителей-методистов; - 6 старших учителей; - 31 специалист высшей...

 




Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  





2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.