Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Солярії, перегляньте даний розділ.

Солярії – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Солярії на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Солярії на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » Солярії на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьСолярії на Сирці
XL
Салон красоты
Сирець
ул. Дмитриевская, 76
В нашем салоне красоты мы рады представить Вам полный спектр услуг: 1. Парикмахерские услуги; 2. Услуги маникюра и педикюра; 3. Косметологические процедуры; 4. Солярий; 5. Услуги массажиста. Для оказания высококачественных услуг мы подобрали коман...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.