Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму SPA-салони, перегляньте даний розділ.

SPA-салони – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: SPA-салони на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти SPA-салони на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » SPA-салони на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьSPA-салони на Сирці
Inspire
Центр здоровья и красоты
Сирець
ул. Руданского, 3а
Центр здоровья и красоты "INSPIRE" - современный центр дерматологии, эстетической медицины, неврологии, рефлексотерапии и фитотерапии, является учебно-практической базой Украинской академии косметологии и моделирования тела. У нас работают высококвалиф...

New Stage
Подологический кабинет здоровья стопы
Сирець
ул. Академика Щусева, 10а, офис 1
Мы вам предлагаем: - маникюр: аппаратный, обрезной, японский; - педикюр: аппаратный, обрезной, японский; - обработка проблемных стоп (грибок ногтей/стоп, трещины, мозоли, натоптыши, бородавки и пр.); - коррекция вросшего ногтя; - рефлексомассаж стоп;...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.