Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Стоматологія, перегляньте даний розділ.

Стоматологія – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Стоматологія на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Стоматологія на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Стоматологія на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиСтоматологія на Липках
12 месяцев здоровья
Медико-косметический центр
Липки
ул. Институтская, 16, 5 подъезд
В составе Государственного предприятия “Коммунар” функционирует Медико-косметический центр "12 месяцев здоровья”, который предлагает посетителям следующие услуги: - косметические - парикмахерские - маникюр - педикюр; - медицинские (диагностические, о...

Роз-Дент
Стоматологическая клиника
Липки
ул. 47-я Садовая, 23а
Здесь высококлассные стоматологи оказывают квалифицированную помощь пациентам самых разных возрастов: от маленьких детей, у которых только режутся молочные зубки, до людей преклонного возраста, столкнувшихся с необходимостью протезирования. Получить по...

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.