Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Татуаж, перегляньте даний розділ.

Татуаж – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Татуаж на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Татуаж на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Татуаж на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиТатуаж на Липках
Джоконда XXI столетие
Салон красоты
Липки
пер. Виноградный, 6
Маникюр, педикюр. Лечение врослого ногтя. Наращивание ногтей (гель, акрил).Художественный дизайн ногтя. Солярий. Татуаж, тату, визаж....

TST
Студия татуировки, пирсинга и татуажа
Липки
ул. Костельная, 15
- Художественная татуировка (по эскизам, имеющимся у меня, по Вашим эскизам, плод совместной фантазии). - CoverUp (исправление, коррекция, перекрытие старых тату). - Искусственные родинки ("мушки"). - Пирсинг (различных частей тела), в т.ч. интимный. ...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.