Якщо ви живете або працюєте на Сырце і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Татуаж, перегляньте даний розділ.

Татуаж – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Сырце. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Татуаж на масиві Сырец, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Татуаж на Сырце, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Сырец » Татуаж на масиві Сырец, відгуки відвідувачів
Пошук:


СирецьТатуаж на Сирці
Гармония
Центр лазерной эпиляции и косметологии
Сирець
ул. О. Телиги, 5б (7 мин от м. Дорогожичи)
Центр лазерной эпиляции и косметологии "Гармония" предлагает своим клиентам не только качественное удаление нежелательных волос самым современным лазером в лазерной эпиляции - диодным лазером Light Sheer, но и разнообразные процедуры косметологии лица, те...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.