Якщо ви живете або працюєте на Жулянах і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Ветеринарія, перегляньте даний розділ.

Ветеринарія – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Жулянах. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Ветеринарія на масиві Жуляны, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Ветеринарія на Жулянах, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Жуляны » Ветеринарія на масиві Жуляны, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЖуляниВетеринарія у Жулянах
Зоовет
Ветеринарный центр
Жуляни
ул. Киевская, 15, Новоселки (Теремки-1)
- профилактика; - лабораторная диагностика; - хирургия; - терапия; - стационар...

Ветеринарная клиника Долецких
Ветклиника
Жуляни
ул. Н. Трублаини, 1
Основным направлением деятельности ветеринарной клиники Долецких является оказание ветеринарной, лечебной и профилактической помощи мелким домашним животным - собакам и кошкам. Главным приоритетом для нас являются профессионализм, искреннее внимание, ч...

Велес
Ветеринарная клиника
Жуляни
Киевская обл., пгт Макаров, ул. Фрунзе, 20б
График работы: - пн.-пт. - 9.00-19.00; - сб.- 9.00 - 17.00; - вс. - выходной, в экстренных случаях выезжаем в клинику. Услуги: - УЗИ диагностика; - хирургия; - лабораторная диагностика; - вакцинация; - стационарное лечение; - пансион; - услуг... 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.