Аюрведа на Link.ua: Аюрведа — не лише медична, а й філософська система, в основі якої лежать шад-даршана, шість філософій Астіка

Крім районних поліклінік на Лук'янівській, медицина в Києві представлена величезною кількістю приватних медустанов. Це і медичні клініки, і центри пластичної хірургії, і аптеки Києва, і оздоровчі комплекси. Особливо багато в Києві представлено стоматологічних кабінетів, а також ветеринарних клінік. Також є мережі аптек міста. Якщо вам потрібна інформація на тему: аюрведа, перегляньте розділ «Аюрведа на Лук'янівській в Києві», в якому зібрана інформація про всі медустанови району.

УКР РУС

Головна » Медицина в Києві » Аюрведа на м. Лук'янівська
Пошук:


МедицинаАюрведа за станціями метро:
Вокзальна (2)
Дарниця (1)
Палац Спорту (2)
Дружби народів (1)
Кловська (1)
Контрактова площа (1)
Лук'янівська (1)
Мінська (1)
Осокорки (1)
Печерська (1)
Площа Льва Толстого (3)
Позняки (3)
Політехнічний інститут (2)
Тараса Шевченка (1)
Театральна (2)
Університет (1)
Харківська (3)
Чернігівська (1)
Аюрведа на Лук'янівській в КиєвіСпонсор розділу
Аюрведична клініка 192
У Центрі Аюрведи і ПанчаКарми можна отримати консультації лікаря Аюрведи, а також пройти аюрведичні процедури, в тому числі ПанчаКарму.
  • Аюрведичні методи лікування
  • Сучасна медицина
  • Ведичні технології розвитку свідомості Махаріші
Діагностику виконують дипломовані доктора, а процедури проводять досвідчені фахівці - техніки ПанчаКарми. Більше інформації про наші послуги, ціни і акції дивіться на сайті.
www.ayurveda192.com.ua

Мокша
Йога-студия
ул. Н. Пимоненко, 13б Йога-студия “Мокша” – это уголок внутренней тишины и покоя, в центре старинного города. Мы не даром назвали нашу студию именно так. Ведь в переводе с санскрита Мокша означает избавление от круга рождения и смерти, достижение полного и окончательного пр...

1


Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2018 © Аюрведа Київ
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.