Студия звукозаписи "Music Friend" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Студия звукозаписи "Music Friend", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия звукозаписи "Music Friend", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Студия звукозаписи "Music Friend"
Пошук:


Послуги

Студия звукозаписи "Music Friend"Студия звукозаписи с возможностью проведения репетиций:
- ударные;
- ламповые гитарные усилители;
- гитарные кабинеты;
- бас;
- клавиши;
- микрофоны вокальные инструментальные и студийные;
- микшер;
- для опытных музыкантов всегда на готове "ableton";
- акустика;
- поканальная запись;
- одиночные репетиции драмерам дешевле;
- гитаристам доступен тюнер.

Телефон:
(063) 581-4805

Адрес:
ул. Предславинская, 39
Сайт:
www.vk.com/music_friend_studio


Метро поблизу:
Дворец Украина

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Студия звукозаписи "Music Friend" на карті Києва


Студия звукозаписи "Music Friend" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия звукозаписи "Music Friend"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия звукозаписи "Music Friend", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия звукозаписи, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Music Friend, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.