Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: юридичні послуги Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки юридичні послуги або географічно спростити відбір (наприклад: юридичні послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати юридичні послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Юридичні послуги в Києві » Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП"
Пошук:


Послуги
Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП"ЧП "Мехед Ирина Владимировна" предоставляет юридические, бухгалтерские и консультационные услуги по регистрации частного предпринимателя ЧП (СПД), ликвидации ЧП (СПД), сдачи отчетности, открытию счета в банке, проверке документов.

Услуги выполняются в указанные сроки, грамотно, сохраняя индивидуальный подход к каждому клиенту.

Проводим гибкую и компромиссную ценовую позицию, ориентируясь на широкий круг заказчиков. Мы пользуемся доверием и предпочтением как больших так и мелких компаний в различных сферах деятельности.

Телефон:
38 (044) 572-5738, (097) 274-6012

Адрес:
ул. М. Драгоманова, 44а
Сайт:
sites.google.com/site/buchjuristservices/

E-mail:
irinamekhed@yandex.ru


Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Юридичні послуги
Реєстрація та ліквідація підприємства

Адвокат Орест Шевчук

Консультации и разъяснения по правовым вопросам, составление заявлений, жалоб и других документов пр...
Юридическая компания "от "А" до "Я"

"от "А" до "Я"юридическая компания, бюро переводов, страхование предоставляет полный спектр юридичес...
Додати компанію

Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП" на карті Києва


Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП" на карті Києва


Коментарі користувачів: Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Юридические, бухгалтерские услуги "Мехед ЧП", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати юридические, бухгалтерские услуги, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Мехед ЧП, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.