Студия дизайна интерьера "SoloDesign" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Студия дизайна интерьера "SoloDesign", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия дизайна интерьера "SoloDesign", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Студия дизайна интерьера "SoloDesign"
Пошук:


Ремонт
Студия дизайна интерьера "SoloDesign"Здравствуйте, меня зовут Дарья. Я частный дизайнер интерьера, работаю в этой сфере более 7-ми лет.

Я предлагаю комплексную услугу, итогом которой является реализованный объект, будь то квартира, дом, офис или общественное заведение.

Телефон:
38 (093) 647-5599

Адрес:
ул. Ярославов Вал
E-mail:
solodesign@meta.ua


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Студия дизайна интерьера "SoloDesign" на карті Києва


Студия дизайна интерьера "SoloDesign" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия дизайна интерьера "SoloDesign"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия дизайна интерьера "SoloDesign", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия дизайна интерьера, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SoloDesign, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.