Киномодельное агенство "U-Stars" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: модельні агенції Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Киномодельное агенство "U-Stars", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки модельні агенції або географічно спростити відбір (наприклад: модельні агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Киномодельное агенство "U-Stars", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати модельні агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Модельні агенції в Києві » Киномодельное агенство "U-Stars"
Пошук:


Працевлаштування

Киномодельное агенство "U-Stars"Киномодельное агенство "U-Stars" проводит кастинги для съемок.


Адрес:
ул. Бассейная, 2а
Сайт:
www.ustars.org.ua

E-mail:
ustimka@inbox.ru


Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого
Дворец спорта
Театральная

Рубрики:
Модельні агенції

Додати компанію

Киномодельное агенство "U-Stars" на карті Києва

Коментарі користувачів: Киномодельное агенство "U-Stars"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Киномодельное агенство "U-Stars", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати киномодельное агенство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії U-Stars, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.