Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa"
Пошук:


Спорт

Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa"Студия клубных латиноамериканских танцев: Salsa, Bachata, Raggaeton, Merengue, Cha cha cha, etc.

- Мы приглашаем желающих любого возраста с предыдущей танцевальной подготовкой или без нее.
- Базовый курс цикличный - таким образом, Вы можете в любой момент.
- Сетка занятий дает возможность посещать до 3х классов в день. Таким образом, вы можете освоить больше объемы информации в кратчайшие сроки.
- Система абонементов разработана таким образом, что чем больше классов Вы посещаете, тем дшевле они Вам обходятся.

При комплексном и регулярном посещении всех этих занятий мы гарантируем, что уже через несколько месяцев Вы будете смело зажигать на сальса вечеринках, а через год-два станете настоящими звездами Киевских танцполов!

Телефон:
38 (050) 351-0548

Адрес:
ул. Красноармейская, 72, ТЦ "Олимпийский"
Сайт:
www.salsa-fresa.blogspot.com


Метро поблизу:
Олимпийская

Рубрики:
Школи танців

Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Клуб активного отдыха "Подольский"

Клуб активного отдыха "Подольский" предоставляет Вам уникальную возможность провести незабываемое вр...
Школа латиноамериканских танцев "РУЭДА"

Сальса ("Касино") - танец, который сейчас очень популярен....
Студия фитнеса и танца "Valeria's Secret"

Многогранный, жизнерадостный, активный - именно такими качествами наделен каждый, кто стремится к со...
Додати компанію

Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa" на карті Києва

Коментарі користувачів: Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия клубных латиноамериканских танцев "Salsa de la Fresa", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия клубных латиноамериканских танцев, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Salsa de la Fresa, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.