Конференц-залы "Арена Сити" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бізнес-центри Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Конференц-залы "Арена Сити", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бізнес-центри або географічно спростити відбір (наприклад: бізнес-центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Конференц-залы "Арена Сити", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бізнес-центри до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Бізнес-центри в Києві » Конференц-залы "Арена Сити"
Пошук:


Житло, нерухомість
Конференц-залы "Арена Сити"Конференц-залы "Арена Сити" предоставляют широкий спектр услуг для проведения конференций, конгрессов, семинаров, круглых столов, тренингов, презентаций, приема иностранных гостей и т.д.

4 комфортных конференц-зала общей площадью 385 кв. м (Красный зал 150 м2, Синий зал 120 м2, Зеленый зал 25 м2, Желтый зал 90 м2.).

В стоимость зала входит техническая поддержка:
- кондиционер;
- экраны;
- проекторы;
- LCD, DVD;
- микрофоны;
- обеспечение электронной связи;
- Wi-Fi.

Телефон:
38 (044) 223-0094, 223-0084, (067) 444-4050, (067) 442-4996

Адрес:
ул. Бассейная, 1-3/2а, бизнес-центр "Арена", 3-й этаж
Сайт:
www.arenazal.com

E-mail:
arenazal@gmail.com


Метро поблизу:
Дворец спорта
Площадь Льва Толстого
Театральная

Рубрики:
Бізнес-центри
Точки доступу Wi-Fi

Додати компанію

Конференц-залы "Арена Сити" на карті Києва


Конференц-залы "Арена Сити" на карті Києва


Коментарі користувачів: Конференц-залы "Арена Сити"Відгук залишив: kolyan
27 квітня 2012 13:22 #

В январе мы проводили мероприятие в Арене. При подборе зала оценивали помещение по многим параметрам: площадь, обстановка, акустика. В целом, мы остались всем довольны, спасибо сотрудникам за помощь в организации!

  • +28
Відгук залишив: БРВ
30 січня 2012 17:14 #

В начале ноября наше агентство проводило у вас конференцию. Уютная атмосфера, вежливый персонал, прекрасное качество обслуживания - бесспорно свидетельствуют о вашем высоком профессионализме. Спасибо! Будем рады сотрудничать вновь!

  • +37
Відгук залишив: Юлия
04 січня 2012 18:02 #

Наша компания уже не первый год проводит тренинги в залах «Арена». Хочется отметить высокий уровень помещения и предоставляемых услуг. Всегда приятно возвращаться в привычно-комфортную атмосферу. Отдельное спасибо за сотрудничество коллективу!

  • +39
Відгук залишив: Любознательная
12 грудня 2011 14:46 #

Я была на нескольких тренингах в Арене. Очень понравились залы: чисто, уютно, светло, удобно. Великолепный вид из окон. И недорого. Лично я буду рекомендовать знакомым проводить мероприятия здесь.

  • +27

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.