Турецкий международный языковой центр "Axis EC" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мовні курси Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Турецкий международный языковой центр "Axis EC", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мовні курси або географічно спростити відбір (наприклад: мовні курси, м. ). А якщо вам є що сказати про Турецкий международный языковой центр "Axis EC", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мовні курси до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Мовні курси в Києві » Турецкий международный языковой центр "Axis EC"
Пошук:


Навчання

Турецкий международный языковой центр "Axis EC"Axis Educational Centre был создан более восьми лет назад и все это время успешно занимается направлениями лингвистика и переводы.

Также, уже несколько лет наш учебный центр предоставляет высокий уровень образовательных услуги для ряда наиболее популярных и использованных языков в мире.

На сегодняшний день, в Axis Educational Centre учатся порядка 150 студентов по различным направлениям. Также, имеется множество корпоративных клиентов среди наиболее успешных компаний.

В рамках лингвистического направления Axis EC предлагает Вам изучить английский, немецкий, французский, итальянский, испанский, португальский, греческий, польский, чешский, новогреческий, японский, китайский, корейский, турецкий и арабский языки, которые являются наиболее используемыми языками в мире, а также улучшить свои знания украинского и русского языков.

Более того Центр предлагает эксклюзивные программы для иностранцев по обучению русскому и украинскому языкам.

Телефон:
38 (044) 502-2097

Адрес:
ул. Волошская, 55-57
Сайт:
www.axis.org.ua

E-mail:
info@axis.org.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Мовні курси
Бюро перекладів
Компанії для виїзду за кордон

Киевский лингвистический центр "Мовознавець"

Киевский лингвистический центр "Мовознавець" - это команда высококвалифицированных специалистов в о...
Учебный центр "Madrasa"

Учебный центр "MADRASA" - проект профессиональных педагогов - активно работает и развивается на ры...
Вторые Киевские курсы иностранных языков "Kyiv Languages School 2"

Мы работаем по 2 адресам: ул. Милютенко и бул. Дружбы Народов. Хорошо известны в течение многих л...
Языковой центр немецкого языка "Elf"

В языковом центре ELF мы преподаем немецкий язык на немецком, потому что это язык, которому мы хотим...
Додати компанію

Турецкий международный языковой центр "Axis EC" на карті Києва


Турецкий международный языковой центр "Axis EC" на карті Києва


Коментарі користувачів: Турецкий международный языковой центр "Axis EC"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Турецкий международный языковой центр "Axis EC", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати турецкий международный языковой центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Axis EC, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.