Фото кафе "Кофетут" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Фото кафе "Кофетут", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Фото кафе "Кофетут", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Фото кафе "Кофетут"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Фото кафе "Кофетут"У нас есть все - и хлеб и зрелища.

Вы можете попробовать лучшие кофейные европейские бленды (Julius Meinl, Lavazza, Blaser) с вкусным пончиком вприкуску. Можете выбрать любой кофе для дома, а мы сделаем помол и красиво запакуем.

Если вы давно мечтаете о кофеварке для дома, то лучше наших девочек никто не расскажет и не поможет разобраться во всех тонкостях, а наши скидки вас приятно удивят!

Телефон:
38 (044) 353-4377, (050) 200-0166

Адрес:
ул. Артема, 52а, оф. 151
Сайт:
www.coffeetut.com

E-mail:
mail@coffeetut.com


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Кафе, кав'ярні
Точки доступу Wi-Fi

Додати компанію


Філії Кофетут (Фото кафе):

Адреса: ул. Артема, 11

Адреса: ул. И. Пулюя, 5, 2 этаж
Фото кафе "Кофетут" на карті Києва


Фото кафе "Кофетут" на карті Києва


Коментарі користувачів: Фото кафе "Кофетут"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Фото кафе "Кофетут", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати фото кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Кофетут, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.