Модельное агентство "Кольцо" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: модельні агенції Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Модельное агентство "Кольцо", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки модельні агенції або географічно спростити відбір (наприклад: модельні агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Модельное агентство "Кольцо", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати модельні агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Модельні агенції в Києві » Модельное агентство "Кольцо"
Пошук:


Працевлаштування

Модельное агентство "Кольцо"Наше агентство принимает активное участие в представительных форумах моды, организовывает и проводит презентации (открытие бутиков, автосалонов, фирменные праздники и др.), шоу-программы, модельные показы.

Создает профессиональные портфолио, композитки (визитные карточки модели).

Наша деятельность направлена на работу с банком профессиональных и начинающих моделей, т.к. агентство "Кольцо" - это ещё и школа модельного искусства, формирующая имидж модели.

Основные виды деятельности моделей:
- демонстрация одежды на подиуме;
- участие в фото- и видеорекламе;
- работа на выставках, презентациях, корпоративных вечеринках;
- участие в промоакциях.

Телефон:
38 (044) 220-1201, 220-1202, (095) 389-6603

Адрес:
ул. Ш. Руставели, 44, 2-й этаж, оф. 78
Сайт:
www.koltso.net

E-mail:
kiev@koltso.net


Метро поблизу:
Дворец спорта
Площадь Льва Толстого
Олимпийская

Рубрики:
Модельні агенції

Додати компанію

Модельное агентство "Кольцо" на карті Києва

Коментарі користувачів: Модельное агентство "Кольцо"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Модельное агентство "Кольцо", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати модельное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Кольцо, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.