Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Героев Днепра

Якщо вас цікавить Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne"
Пошук:


Послуги

Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne"Услуги по созданию 3D-моделей, в т.ч. ювелирных изделий, для печати на 3d-принтере из воска, пластика, гипса, а также для фрезеровки на станках ЧПУ.

Визуализация интерьеров и предметов мебели. Дизайн всех видов печатной продукции и обработка фотографий.

Телефон:
38 (097) 946-3324

Адрес:
ул. Героев Днепра, 42
Сайт:
www.svetlanalynne.com

E-mail:
svetlanalynne@gmail.com


Метро поблизу:
Героев Днепра

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne" на карті Києва


Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne" на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия визуализации и 3D-моделирования "SvetlanaLynne", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия визуализации и 3D-моделирования, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SvetlanaLynne, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.