Компания "Мир Вашему Дому" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Лыбидской

Якщо вас цікавить Компания "Мир Вашему Дому", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Мир Вашему Дому", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Компания "Мир Вашему Дому"
Пошук:


Працевлаштування

Компания "Мир Вашему Дому"Подбор персонала, сиделки, медсестры. Оперативность.

Подбор сиделки - в течение одного часа!

Индивидуальный подход к каждому клиенту. Выездной менеджер приходящий к Вам в любое удобное для Вас место и время.

Грамотные специалисты, знающие и, что самое главное, любящие свою работу, которые смогут предложить не только подбор персонала, но и консультацию по любому интересующему Вас вопросу на данную тематику.

Замена работника в кратчайшие сроки. Вы платите только за фактическую работу сиделки, а не за подбор персонала, ведь Вы не можете точно знать, на какое время Вам потребуются эти услуги.

Доступные цены.

Реализация противопролежневых матрасоыв по Украине. Пересылка Новой почтой, Укрпочтой по Украине, In Time.

Система знижок:
- 10% при оплате 90 дежурств, - 4% при оплате 31 дежурство


Телефон:
(096) 730-4025, (050) 736-2022

Адрес:
ул. Академика Филатова, 10а, оф. 2/18
Сайт:
www.sidelkam.com.ua

E-mail:
ilona16@ukr.net


Метро поблизу:
Лыбидская

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції
Медична техніка

Додати компанію

Компания "Мир Вашему Дому" на карті Києва


Компания "Мир Вашему Дому" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Мир Вашему Дому"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Мир Вашему Дому", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сиделка, уход за больными на дому, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Мир Вашему Дому, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.