Служба доставки суши "Фуджи-суши" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка суші Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Служба доставки суши "Фуджи-суши", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Доставка в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка суші або географічно спростити відбір (наприклад: доставка суші, м. ). А якщо вам є що сказати про Служба доставки суши "Фуджи-суши", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка суші до душі.

УКР РУС

Головна » Доставка » Доставка суші в Києві » Служба доставки суши "Фуджи-суши"
Пошук:


Доставка
Служба доставки суши "Фуджи-суши"Немаловажную роль играет наше разнообразное меню, соблюдение технологии приготовления и эстетики Японской кухни.

Использование нами продуктов высшего качества для приготовления блюд дарит Вам лучший вкус от наших поваров.

Приготовленная продукция доставляется очень быстро, поэтому Вы получаете самые свежие изделия. Вся продукция нашей компании сертифицирована.

"Фуджи-суши" - по-настоящему вкусная японская кухня по демократичной цене.

Телефон:
38 (044) 483-5292

Адрес:
ул. Мельникова, 5б
Сайт:
www.fuji-sushi.kiev.ua

E-mail:
fuji_sushi@bigmir.net


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Доставка суші

Доставка суши "Суши Хата"

Превосходные суши – большой выбор, вкусные цены! Проголодались? Наша компания оперативно привезет...
Додати компанію
Філії Фуджи-суши (Служба доставки суши):

Адреса: ул. О. Бальзака, 2а, ТЦ "Глобал UA"

Телефон:
38 (044) 223-1085

Адреса: ул. Борщаговская, 154, ТЦ "Материк"

Телефон:
38 (044) 332-2945

Станції метро поблизу:
ШулявскаяСлужба доставки суши "Фуджи-суши" на карті Києва


Служба доставки суши "Фуджи-суши" на карті Києва


Коментарі користувачів: Служба доставки суши "Фуджи-суши"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Служба доставки суши "Фуджи-суши", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати служба доставки суши, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Фуджи-суши, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.