Торговый центр "Левобережный" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: торгові центри Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Торговый центр "Левобережный", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки торгові центри або географічно спростити відбір (наприклад: торгові центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Торговый центр "Левобережный", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати торгові центри до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Торгові центри в Києві » Торговый центр "Левобережный"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості

Торговый центр "Левобережный"Торговый центр "Левобережный" расположен в самом сердце Левобережной части столицы возле одноименной станции метро "Левобережная" на оживленном пассажиропотоке.

Данный торговый центр создан для того, чтобы каждый человек, который его посещает, мог комфортно передвигаться и с легкостью найти то, что нужно именно ему, использовав минимум времени, столь ценного в современном ритме жизни!

При строительстве центра были применены современные подходы и технологии в инженерном и техническом оснащении - функционирует лифт, эскалаторы, открыты подземный и наземный паркинги.

Общая площадь торгового центра составляет 4 400 кв. м.

Телефон:
38 (044) 541-0569

Адрес:
ул. М. Расковой, 2б
Сайт:
www.livoberezhny.com

E-mail:
info@livoberezhny.com


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Торгові центри

Додати компанію

Торговый центр "Левобережный" на карті Києва

Коментарі користувачів: Торговый центр "Левобережный"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Торговый центр "Левобережный", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати торговый центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Левобережный, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.