Компания "РиД - Ремонт и Дизайн" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "РиД - Ремонт и Дизайн", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "РиД - Ремонт и Дизайн", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "РиД - Ремонт и Дизайн"
Пошук:


Ремонт

Компания "РиД - Ремонт и Дизайн"Выполним комплекс ремонтно-отделочных работ по высококачественной отделке квартиры с использованием современных технологий и строительно-отделочных материалов.

Качественный ремонт - оптимальное решение квартирного вопроса. Вы можете узнать интересующую Вас информацию о ремонте, технических и стоимостных нюансах связанных с организацией ремонтно-строительных работ, обратившись к нам.

Телефон:
38 (096) 180-9878, (066) 747-8086

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.remdiz.com.ua


Рубрики:
Ремонт квартир
Дизайн інтер'єру

Додати компанію


Коментарі користувачів: Компания "РиД - Ремонт и Дизайн"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "РиД - Ремонт и Дизайн", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтно-отделочные работы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії РиД - Ремонт и Дизайн, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.