Технический центр "MTI" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт телефонів Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Технический центр "MTI", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт телефонів або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт телефонів, м. ). А якщо вам є що сказати про Технический центр "MTI", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт телефонів до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Ремонт телефонів в Києві » Технический центр "MTI"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Технический центр "MTI"Технический центр "MTI" занимается ремонтом проводных телефонов GE, Alcatel, Panasonic, радиотелефоны Panasonic, мобильных телефонов Samsung и ViewSonic.

Телефон:
38 (044) 458-3870

Адрес:
бул. И. Лепсе, 9
Сайт:
www.tc.mti.ua

E-mail:
nalezhytyi@mti.ua


Метро поблизу:
Берестейская

Рубрики:
Ремонт телефонів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компанію
Філії MTI (Технический центр):

Адреса: ул. Белорусская, 26

Телефон:
38 (044) 483-0389

Станції метро поблизу:
ЛукьяновскаяТехнический центр "MTI" на карті Києва

Коментарі користувачів: Технический центр "MTI"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Технический центр "MTI", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати технический центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії MTI, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.