Компания "Куар Груп" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Академгородке

Якщо вас цікавить Компания "Куар Груп", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Куар Груп", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Куар Груп"
Пошук:


Ремонт

Компания "Куар Груп""Куар Групп" представляет разнообразные готовые проекты домов любых типов: кирпичные дома, деревянные, каркасные, комбинированные дома и т.д., которые пользуются популярностью и спросом во всех регионах Украины.

Телефон:
38 (067) 606-3838, (063) 342-6568

Адрес:
пр-т Академика Палладина, 21
Сайт:
kuargroup.com.ua

E-mail:
info@kuargroup.com.ua


Метро поблизу:
Академгородок

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Куар Груп" на карті Києва


Компания "Куар Груп" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Куар Груп"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Куар Груп", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати проекты домов, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Куар Груп, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.