Полиграфическая компания "Три К" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Святошино

Якщо вас цікавить Полиграфическая компания "Три К", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Полиграфическая компания "Три К", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Полиграфическая компания "Три К"
Пошук:


Послуги

Полиграфическая компания "Три К"Печать полиграфической продукции - книги, брошюры, буклеты, журналы, и т.д. удобными для заказчика тиражами.

К вашим услугам: офсетная, трафаретная и цифровая печать, ризография и копирование.

Телефон:
38 (044) 592-4491

Факс:
38 (044) 221-1883

Адрес:
ул. Святошинская, 34
Сайт:
www.trik.kiev.ua

E-mail:
trik@trik.kiev.ua


Метро поблизу:
Святошино

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Полиграфическая компания "Три К" на карті Києва


Полиграфическая компания "Три К" на карті Києва


Коментарі користувачів: Полиграфическая компания "Три К"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Полиграфическая компания "Три К", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати полиграфическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Три К, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.